Julianne a Brooks zvažují, že se k sobě vrátí 

Krásný den. Vítám vás u nového článku, který tu pro vás mám a že teda bude co číst. Hned zpočátku se musím omluvit, ale 3. září (tudíž dnes) odjíždím do Chorvatska a upřímně doufám, že tam dojedeme a že se i zvládneme vrátit. Nicméně to znamená, že aktivita na tomto blogu teď bude buď přednastavená a nebo žádná, takže mě prosím omluvte z obíhání a případně i z kontrol affs. Děkuji a teď zpět k Jules. Tohle pro mě byla skvělá zpráva a já doufám, že to dopadne dobře. Upřímně jsem něco málo tušila, protože o víkendu jsem koukala na nějaký Brooksův živý přenos na Instagramu a natáčel to u Jules (u nich) doma v LA. Nicméně když jsem projížděla co se děje nového, narazila jsem na článek, který jsem vám přeložila a mluví o nějakých spekulacích jejich vztahu a o tom, že by se k sobě mohli Jules s Brooksem vrátit.

Přesně tři měsíce poté, co potvrdili rozchod, se zdá, že existuje šance, že by se Julianne Hough a Brooks Laich mohli k sobě vrátit!

32letá tanečnice a herečka a 37letý bývalý hokejista byli spatřeni na společném obědě ve středu, 26. srpna, v Los Angeles.

Zdroj řekl časopisu People, že Brooks se chce vrátit zpět k Julianne a ona to “zvažuje”.

Brooks opravdu stále chce, aby to fungovalo a ona to zvažuje, ale dává si na čas. Je otevřený všemu, co to bude vyžadovat,” řekl zdroj. “Julianne se líbí myšlenka svobody, ale nechce přijít o tak dobrého a solidního chlapa. Každý, kdo ho zná, tak ví, jak je skvělý. Její přátelé a rodina nechtějí, aby o někoho takového přišla.

Zatímco se Brooks zpočátku cítil “ponížen” a odmítl uvažovat o možnosti setkání, podle E! News si nyní hraje s myšlenkou, že by se pokusil vrátit zpět své manželství.

Zpočátku nebyl Brooks ochotný se usmířit,” uvedl zdroj.

Rozdrtila jeho ego a nechala ho cítit se poníženě, ale nikdy ji nepřestal milovat. Dělal všechno proto, aby jí dal to, co potřebovala. Nyní, když se po dlouhé době setkali se zdá, že je otevřenější myšlence usmíření.

Zpočátku se Julianne chtěla oddělit, protože cítila, že toho je ve světě víc co může začít a že se možná usadila příliš brzy v manželském životě,” řekl zdroj.

Nyní však údajně začala uvažovat jinak.

Byla to velmi plynulá situace. Stále se navzájem milují a komunikují spolu otevřeně.

Říct, že věci jsou komplikované by bylo podhodnocování, ale nezdá se, že by jeden z nich byl připraven zavřít tyto dveře navždy,” řekl zdroj.

Podle zasvěcených chce tomu Julianne dát další šanci.

Nejsou zpět spolu, přestože ho Julianne opravdu chce,” řekl v červenci zdroj US Weekly.

zdroj: DailyMail a JustJared

Tak já vám nevím, jestli se to zdá jenom mě, ale podle toho, co tady údajný “zdroj” tvrdí na mě Jules rozhodně nijak sympaticky nepůsobí. Líbí se jí myšlenka svobody? Jako bůh ví, co se mezi nimi dělo a děje a kde je pravda, ale takhle řečeno se mi to vůbec nelíbí a mít takového chlapa jako je Brooks, tak jsem šťastná jako blecha a nevymýšlím hovadiny. No jsem zvědavá jak to dopadne a hrozně jim držím palce aby se k sobě vrátili, protože oni jsou spolu prostě krásní a tvoří nádherný pár! Navíc Jules už brzo bude mít čas na miminko, tak třeba se někdy poštěstí..?


September 3rd, 2020
 By: Claire*  /  3 Comments  /   Share:


3 Comments on “Julianne a Brooks zvažují, že se k sobě vrátí”

  1. Komentovať a miešať sa do vzťahu iných ľudí asi nikdy neprinieslo nič dobré pretože aj tak nikdy nebudeme vedieť čo sa medzi tými ľuďmi naozaj stalo a ako to vnímajú, ale tento článok… ech… neznie to dobre 😀 Jules sledujem len okrajovo a o jej vzťahu nič neviem, takže ako nestranný pozorovateľ musím povedať, že to nevyzerá veľmi perspektívne. Samozrejme nič z toho nemusí byť pravda, ale ako vravíš, Jules v tomto svetle nepôsobí veľmi sympaticky. Ona to s ním ukončila, on sa jej prosíka a ona to zvažuje. Príde mi, že je to strašne toxické a tak či tak budú obidvaja nešťastní, len to zbytočne naťahujú. Ale ako vravím, nikto nevie kde je pravda a čo si obidvaja naozaj myslia/cítia, tak sa necháme prekvapiť 🙂

  2. Tak držím palce, aby to s dovolenou dobře dopadlo! Já bych se asi bála teď nějak jet, když vidím, že počet nakažených tak naskakuje – spíš teda z toho aspektu, jaký by byl návrat zpátky domů přes hranice. Ale snad se nic nestane 🙂

    Co se týče toho článku…. Jako na jednu stranu je fakt, že my do toho nevidíme a nevíme, co se mezi nimi stalo. Na druhou se mi ale častokrát potvrdilo přísloví “na každém šprochu, pravdy trochu”. Je možné, že Jules dostala strach nebo zpanikařila, když si uvědomila, co všechno manželství obnáší. Nebo to taky mohlo být úplně něco jiného. Každopádně s tebou souhlasím, Brooks je velice pohledný a vždycky mi přišlo, že to musí být nesmírně hodný a loajální chlap, který miluje svou ženu. Taky bych byla do smrti spokojená, kdybych si někoho takového našla, ale vztahy jsou komplikované a třeba by mi to taky nevyšlo. Jsem ale ráda, že našli společnou řeč a když už nic jiného, tak alespoň zůstanou přáteli 🙂

  3. No ony ty zdroje se musí brát s rezervou, je to spíš “jedna paní povídala”. Na Daily Mail a US Weekly jsem se dočetla už takových dohadů a domněnek, no prostě bulvárních článků… Já myslím, že to v jejich vztahu je složitejší, než se tady píše. Nemuselo se stát přímo něco nepřekonatelného a bolestivého, ale i to, že člověk ve vztahu zjistí, že není spokojený, že se třeba nedoplňují nebo cokoliv jiného, je složité. Držím jim palce, protože ta pauza jim mohla pomoci si uvědomit, že k sobě prostě patří i přes původní odlišnou představu společného života, která je taky hodně o kompromisech a toleranci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *