Photo of the Month – SEPTEMBER 2020

Jak je zvykem, tak na nový měsíc vždy připadají nové ankety a tentokrát tu máme anketu pro fotku měsíce září. Tentokrát jsem vybrala fotografie s Jules nejlepší kamarádkou Ninou Dobrev. Miluju, když jsou holky spolu, když se objeví nějaké jejich společné fotografie. Jejich přátelství je úžasné a inspirující. Musím říct, že vám vůbec nezávidím hlasování v této anketě, protože všechny čtyři fotky Jules a Niny jsou kouzelné. Jsem teda velmi zvědavá, která fotka to nakonec vyhraje.

This poll is no longer accepting votes

Photo of the Month - SEPTEMBER 2020
5 votes · 5 answers

continue reading
September 1st, 2020
 By: Claire*  /  5 Comments  /   Share:


 Photo of the Month l July 2020
A máme tu první prázdninový den (ne, že by díky koronaviru nebyly prázdniny už od března – dá se říct). Nicméně také díky koronaviru je velký, ale opravdu velký útlum novinek, takže vlastně sice jsem se rozhodla se vrátit, ale moc toho co s vámi sdílet nemám, pokud teda nestojíte o nahrání novinek od nového roku, protože jich opravdu moc nebylo 😀 No ještě nevím, ale když bude pořád takový útlum, tak asi udělám zpětné články, protože to ticho mě zabíjí. Obzvlášť teď, když se mi do žil vlila energie blogovat.. Určitě to znáte, že máte obrovskou chuť psát a blogovat a přidávat a novinky.. prostě nic 😀 Takže sice pracuju na galerii, ale u toho člověk taky nevydrží dlouho, navíc plno mých kvalitních zdrojů skončilo, takže dá se říct, že už nemám kde brát pořádné fotky.. a to fakt naštve, když to člověk musí složitě vyhledávat. Jo a taky jsem se rozhodla, že otevřu objednávky layoutů, takže kdo by měl zájem, pište mi meila (viz info v menu). Ale dost těch mých řečiček okolo. Teď tu pro vás mám jednu úžasnou anketu a to o fotku měsíce.. Na červenec jsem vybrala fotky Jules s jejími psími miláčky a i když holky – Lexi a Harley – už pobíhají v psím nebi, zaslouží si tu také být 🙂 Jsem zvědavá, která fotka nakonec tento měsíc vyhraje.

continue reading


July 1st, 2020
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 Photo of the Month l October 2019
Stejně jako jsem pro vás připravila anketu outfit duels, tak tu pro vás mám teď anketu photo of the month. V minulé anketě (ano, v anketě za červenec, heh) jsem vybrala k hlasování z fotografií s jejím manželem Brooksem a vlastně to byly všechno fotky z jejich svatby. Nyní jsem pro vás vybrala fotografie s jejím bratrem Derekem a snažila jsem se vybrat spíše vtipnější fotografie (ano, Derek často dělá photobombing). Upřímně mám všechny z těchto fotografií ráda a nevěděla bych, pro kterou hlasovat spíše, proto jsem zvědavá na vaše hlasy a na to, která fotografie tento duel vyhraje 🙂

VÍTĚZ MINULÉ ANKETY


September 30th, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 Photo of the Month l July 2019
Jelikož pravidelně přidávám anketu o nejlepší outfit (Outfits Duel), rozhodla jsem se začít přidávat i anketu o fotku měsíce (Photo of the month). Je pravda, že když je hluché období, že se neobjevují žádné fotky, tak je toto ideální možnost, jak oživit blog. Nyní tu teda pro vás mám první čtveřici fotek na období července 2019. Na toto období (tedy na hlasování o fotku měsíce červenec) jsem vybrala fotografie z Jules a Brooksovo svatby. Ptáte se proč? Protože svatba se konala 8. července, což je podle mě úplně ideální, aby na měsíc červenec vyhrála nějaká fotka právě z jejich svatby. Snažila jsem se vybrat nějaké spešl fotografie, ale ono jich je tolik, že vybrat ty 4, které půjdou do ankety bylo opravdu velmi těžké 😀 No a teď už dám teda prostor vám, abyste vybrali fotku, která bude ta vítězná.

June 8th, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share: