SEPTEMBER 04 – Out For Lunch With Her Mom In Studio City

Krásný den! Tak jsem se vám vrátila z Chorvatska a bylo to naprosto úžasné. Můžu upřímně říct, že se mi vůbec nechtělo zpět, bylo tam opravdu báječně. Nějaký koronavirus nás nezastavil a užili jsme si to. Musím přiznat, že vůbec nebyla nějaká opatření znát nebo tak něco. Moře bylo teplé a čisté a byla to prostě totální paráda. Nicméně teď se pojďme podívat na to, co se dělo kolem Jules během doby, kdy jsem dovolenkovala. Hned 4. září byla Jules viděna společně se svojí maminkou, jak šly na oběd ve Studio City. Jules na sobě měla naprosto nádherný outfit – zelené šaty a k nim šněrovací sandálky. Vypadala opravdu báječně a její maminka také!

julianne-hough-at-america-s-got-talent-season-14-in-hollywood-09-03-2019-3.jpg julianne-hough-at-america-s-got-talent-season-14-in-hollywood-09-03-2019-11.jpg julianne-hough-joins-shirtless-acrobats-for-magic-mike-performance-on-agt-36.jpg julianne-hough-joins-shirtless-acrobats-for-magic-mike-performance-on-agt-38.jpg julianne-hough-joins-shirtless-acrobats-for-magic-mike-performance-on-agt-38.jpg
 
GALLERY LINK:

September 15th, 2020
 By: Claire*  /  6 Comments  /   Share:


 Ordered layout | dobrev-nina photogallery
dobrev-nina photogalleryspokojenost 100% • doba cca 2 hodiny • nastavený
Už je to opravdu velmi dlouhá doba, co jsem naposledy dělala layout někomu jinému než sobě 🙂 Když jsem projela rubriku “ordered layout”, tak poslední layout byl v březnu 2018, což je opravdu dlooooouhá doba. Nicméně měla jsem nějakou rozdavačnou náladu a tak jsem se uvolila a vyrobila layout pro Coppermine galerii mé jmenovkyni Claire z blogu dobrev-nina.blog.cz. Musím říci, že jsem s layoutem a s nastavením velmi spokojená, protože to nakonec dopadlo mnohem lépe, než jsem očekávala. Upřímně doufám, že je i Claire spokojená a že jí tam nějakou dobu vydrží.

September 27th, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 America’s Got Talent: Week 2
Tak další týden uběhl a já tu pro vás mám další video z America’s Got Talent, kde máme Jules jako porotkyni. Musím říct, že tento týden byl pro mě o dost slabší, než ten první, protože na Kodiho jen tak nic nemá 🙂 Každopádně se i v tomto díle najdou někteří, kteří mě bavili. Jako třeba hned to druhé vystoupení těch dětí ♥ Musím uznat, že to děti měli fakt perfektně nacvičené a sakra, já tyhle světelné taneční show fakt miluju! Vypadá to naprosto dokonale ♥ Třetí vystoupení byl dle mého naprostý odpad.. mlátit do kokosů a melounů.. no fakt nechápu no. Čtvrté vystoupení toho černocha se mi moc líbilo, hlavně protože to byla jeho originální písnička a konec konců zněla fakt skvěle a líbilo se mi, jak to bylo tématické k AGT ♥ Hlavně má fakt krásnej hlas a zlatého bzučáka si rozhodně zasloužil! Páté vystoupení bylo fakt jako creepy! Strašidelné, divné, trošku psycho 😀 Jako do teď nechápu. Šesté vystoupení mě také moc nenadchnulo. Naprosto chápu, že je fakt umění být takto sehraní a vykopnout takhle hezky nohy, ale tak jako to umí skoro každá taneční skupina, takže to za mě nee. Sedmé vystoupení mě také nijak nadchnulo i když to byly roztomilé holčičky a celkem i ten zpěv a tanec ušel, ale prostě bylo tam mnohem lepších účastníků no. Osmé vystoupení bylo také nic moc 😀 Jsem nějaká kritická, ale taky se mi to úplně nelíbilo. Je sice naprosto úžasné, že umí měnit tón hlasu o takové výšky a nížky, ale prostě za mě ne. Deváté vystoupení bylo peckovní! 😀 A to neříkám jen proto, že ti chlapi měli fakt luxusní postavy, ale sakra co tam předváděli. Ti musí být fakt namakaní jako blázen a tohle vyžaduje fakt brutální umění. A to pracují jen sami se sebou navzájem! Drsný. A viděli jste Jules jak kouká s otevřenou pusou?! 😀 Já koukala úplně stejně 😀 Hlavně se mi líbí, jak tam za nima na konci přišel Terry 😀 No a desáté vystoupení bylo vtipné a takové roztomilé. Ten kluk vypadá jak úplný nerd, ale to vystoupení se mu fakt povedlo 🙂 Hlavně jak začal lézt z toho kufru, tak ten psycho výraz mě fakt jako děsil 😀 A než začal se svým vystoupením, tak Simonův výraz mě fakt bavil 😀 Ty vykulené oči jako kdyby si říkal “pane bože co to *** je?!” 😀 Ale jako koncem mě úplně rozsekal 😀 A samozřejmě, že poslední vystoupení stálo fakt za to! Ach bože, ten hlas v tom její věku ♥ Nádherný, silný, nádherně zbarvený!

June 21st, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 America’s Got Talent: Week 1
Ahoj, ahoj, ahoj!! Někteří jste to určitě zaznamenali a vy, kteří ne, tak tu pro vás mám jednu úplně supr čupr novinku, která je sice už trošku postarší, ale zas ne tolik! Jak jistě někteří víte, tak Jules usedla do křesla poroty v nové sezóně America’s Got Talent (Amerika má talent). Konkrétně se jedná už o 14. řadu této úspěšně soutěže. 28. května se odvysílal první díl z této série, kde nás za srdce chytlo hned několik vystoupení a já jsem ráda, že se už nějaká videa začala objevovat na YouTube, protože pustit si zde NBC vysílání nebo celou epizodu někde sehnat… na to jsem celkem líná a nebo to nefunguje 😀 Takže teď tu pro vás mám první video s vystoupeními z prvního dílu a hned vám k nim hodím několik málo slov.
První vystoupení ve videu mě fakt sebralo, jakože sebralo. Já u toho bulela jako malá holka! Ten klučina je slepý a ještě ke všemu trpí autismem a vystřihl tam tohle číslo a já jen zírala s otevřenou pusou.. Jestli někoho tato soutěž nezajímá, ale prosím, fakt PROSÍM, pusťte si alespoň to první vystoupení, protože to CHCETE a MUSÍTE vidět, fakt! A ten Jules výraz ♥ To jak pláče ♥ Druhé vystoupení mě nijak nezaujalo, ale to nějak musíte posoudit vy. Třetí vystoupení, to už je jiné maso.. Jako když začal hrát na klavír, tak jsem si jako říkala “hmmm, nudaaaa”, ale pak?! Jak to pak rozjel.. Já fakt nechápu, jak to ti lidi dělají tyhle robo tance 😀 Čtvrté vystoupení bylo sice fajn, ale já na kouzla a triky moc nejsem, takže pro mě nuda, ale někoho to fakt může bavit 🙂 Páté vystoupení pro mě taky nic moc, protože vtipná vystoupení, břichomluvce, loutkové vystoupení a další podobná já moc nemusím no. Šesté vystoupení se mi ze začátku líbilo, protože ten refrén byl chytlavý, ale ty sloky se mi už fakt nelíbily. To měl být rap? Prostě to fakt ne… Sedmé vystoupení mělo fakt grády! Tolik chlapců na pódiu, tolik pohybu, co člověk nestíhal sledovat, tolik akrobatických kousků a nebezpečných kousků, ale sakra bylo to fakt úžasný. Úplně jsem trnula občas hrůzou, ale kluci z Indie jsou fakt šikovní a hlavně na to množství, jak jsou sehraný! Fakt nepobírám. Osmé vystoupení jsem nepochopila jako už vůbec a myslím si, že to tady nemělo v této soutěži co dělat. Jako on se nechá zapálit a vystřelí se prakem nebo kuší nebo co to jako mělo být?! 😀 Co je na tom talentového? Jakože se nebojí ohně nebo výšek nebo co? Nestačím zírat, co ti lidi nevymyslí. Co si o tomhle vystoupení myslíte vy? No a deváté vystoupení mělo grády! Jako ten chlap je skvělej! A hrozně se mi líbí ty vlasy v kombinaci s těmi vousy, to vypadá fakt cool! Navíc na to, že to je chlap, tak má sakra skvělej styl a makeup a celkově je perfektně sladěnej! Fakt se mi to jako líbí! A to vystoupení? Bylo umělecké, bylo sladěné, bylo vtipné, bylo to odvážné! Fakt se mi líbí, že se ten chlap nestydí a šel do toho na plné pecky a ukázal, že talent prostě má! Kurňa kdyby se tady pořádaly takovéhle travestity show, tak by to bylo naprosto úžasné. A jak si to Jules užívala, to bylo prostě boží ♥ Hlavně hláška “Simon, call me” 😀 No prostě budu fakt ráda, když se na tohle video podíváte a budete se mnou sdílet dojmy, protožejá je mám obří a chci slyšet někoho dalšího!! Ale prostě Cody mě fakt chytl nejvíce za srdce ♥

June 11th, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 Julianne Hough se připojí k America’s Got Talent jako rozhodčí pro 14. sezónu
Americká soutěž Amerca’s Got Talent mění své porotce pro nadcházející 14. sezónu. Julianne Hough byla zvolena jako jedna z nových porotců, společně s Gabrielle Union. Julianne a Gabrielle převezmou místa uvolněné po Mel B a Heidi Klum. Terry Crews, který pořádá současnou sezónu The Champions se vrátí jako host pro 14. sezónu AGT. Julianne rozhodně nepatří mezi nováčky co se týče porotcování. Už v minulosti usedla jako rozhodčí v pořadu Dancing with the Stars po několik sezón. America’s Got Talent 14. sezóna se vrátí na televizní obrazovky v létě na NBC. No a jelikož je to už starší novinka, tak tu k ní přidávám oficiální trailer na 14. sezónu, kterej se jim fakt povedl! Jules tam je úžasná a je to věc, která jí fakt jako charakterizuje!

June 10th, 2019
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 Bigger
Anglický název » Bigger
Český název » Bigger
Natočeno » 2018
Typ » Film
Žánr » Drama
Role » Betty Weider
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Inspirativní příběh ikonické sourozenecké dvojice bratrů Weiderových se vrací k jejich nesnadným začátkům. Oba bratři bojovali s velkou chudobou, antisemitismem i nesouhlasem lékařské komunity. Nevzdali se a stali se zakladateli IFBB (Mezinárodní federace pro body building) a soutěže Mr. Olympia a na své pouti se samozřejmě potkali i s Arnoldem Schwarzeneggerem.

May 20th, 2018
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 Ordered layout | jennadewan-tatum
jennadewan-tatumspokojenost 100% • doba cca 2 hodiny • náhled • nastavený
Po strašně dlouhé době se mi tu vyskytla prosba o layout a já vyhověla 🙂 Jedná se o layout na blog jennadewan-tatum, který se znovu po nějaké pauze rozjel! Já osobně jsem s layoutem spokojená, celkově se mi zamlouvají barvičky a hlavně.. Miluji levandule a ten nápad s nima, protože byly použité v Jenně shootu, tak prostě to mě úplně pohltilo ♥ Já si myslím, že nápad, který jsem měla, se celkem vyvedl dle mých představ a já velmi doufám, že bude majitelce dělat radost! 🙂 Tenhle víkend (celkově týden) jsem měla nějakej grafickej 😀 Objednaný layout, sobě galerii.. No nějak mě to zas začalo bavit! 😀

March 11th, 2018
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share:


 MARCH 09 – Arriving at the Hearings to Move Beyond
No a od předchozí novinky se odvýjí i tato 🙂 9. března byla Jules viděna při příchodu do tanečního studia, kde probíhají zkoušky na její a Dereka nadcházející tour s názvem Move Beyond. Přiznám se, že mě teď strašně mrzí, že to jsou jen candids fotografie, protože by to klidně mohl být samotný shoot 😀 Jules je na fotkách tak nádherná, že se tomu těžko věří 😀 Jak si můžete všimnout, tak má na sobě Jules sportovní outfit z její nové jarní kolekce MPG Sport. Mě osobně se tento bílo-černý outfit neskutečně zamlouvá a Jules, jakožto blondýnce, strašně sekne! Co dodává celkovému looku ten správný šmrnc, tak je ten drdůlek alá rozcuch drdol (tenhle styl mám moc ráda) a sluneční brýle ve stylu lenonek 🙂 Jules vypadá opravdu neskutečně dobře a strašně moc jí to slušelo ♥
image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

April 15th, 2017
 By: Claire*  /  0 Comments  /   Share: